OBILNÝ KOMBAJN NOVA PRVÝKRÁT NA SLOVENSKU!

02. FEBRUÁRA o 14:00 hod.

Vážení zákazníci!

Ako ste mali možnosť postrehnúť, spoločnosť Rostselmash na veľtrhu v Hannoveri predstavila novinku zo série kombajnov, konkrétne obilný kombajn NOVA 330

IBA

My sme pritom samozrejme nemohli chýbať. Avšak tí z Vás, ktorí ste sa veľtrhu v Hannoveri nemohli zúčastniť, máme pre Vás dobrú správu. Obilný kombajn NOVA 330 budete mať možnosť na vlastné oči vidieť už 2. februára v Marcelovej!

NOVA je ideálnou kombináciou výkonu, rozumnej ceny a nízkych prevádzkových nákladov. Poskytuje riešenie pre menšie poľnohospodárske družstvá a pre farmárov. Kompaktnosť a obratnosť kombajnu sú nenahraditeľné pri efektívnej prevádzke na menších poliach so zložitými obrysmi. Moderný dizajn a racionálna konfigurácia komponentov kombajnu poskytujú požadovaný výkon a overenú rovnováhu pomeru kvality a ceny.

Veríme, že sa stretneme a prežijeme príjemné popoludnie v Marcelovej. Máme pre Vás pripravený bohatý sprievodný program s prezentáciami strojov, videami aj s užitočnými prednáškami. Budete mať taktiež priestor na vlastné otázky, ktoré Vám radi zodpovedajú manažéri priamo z firmy Rostselmash. Touto cestou Vás srdečne pozývame!

V uskutočnení tohto veľkolepého dňa nám nebude brániť ani nepriaznivé počasie, nakoľko sa celé podujatie uskutoční pod veľkým, vykurovaným stanom, s miestami na sedenie a občerstvením.

Samozrejme ste našimi hosťami, preto v prípade účasti na našom podujatí, sa prosím zaregistrujte!

CHCEM SA REGISTROVAŤ NA PODUJATIE

 

 

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

                                                                                       Ing. Zoltán Lampert & kol.