DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V MARCELOVEJ

31. MARCA o 14:00 hod.

Vážení zákazníci!

Ako iste viete, blíži sa termín výstavy Agrosalón 2017. Žiaľ, naša spoločnosť ako člen Združenia dodávateľov pôdohospodárskej techniky AGRION sa tejto výstavy nezúčastní.

IBA

Agrosalón 2017 tak stratil významnú časť vystavovateľov. Ide o najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti predaja a servisu pôdohospodárskej techniky, ktoré v minulých ročníkoch na výstave AGROSALÓN obsadzovali približne 70 % výstavnej plochy.

 

„Rozhodnutie členov AGRION vzniklo ako reakcia na neochotu Národného výstaviska Agrokomplex, štátny podnik, rokovať so zvolenými zástupcami vystavovateľov o podmienkach účasti na výstave. Cieľom AGRION bolo zabezpečiť pre všetkých svojich členov rovnaké cenové podmienky a umiestnenie expozícií na výstave v priestoroch, ktoré obsadzovali dlhodobo.“ (www.agrion.sk)

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, pretože sme Vám chceli predstaviť mnoho noviniek, predovšetkým značky ROSTSELMASH, ktorá je cenovo prístupná aj pre menších farmárov. Avšak aby ste o nič neprišli, rozhodli sme sa zorganizovať DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ v sídle našej spoločnosti, kde budete mať možnosť naživo vidieť stroje, ktoré sme plánovali vystaviť na Agrosalóne v Nitre. Veríme, že sa stretneme a prežijeme príjemné popoludnie v Marcelovej. Máme pre Vás pripravený bohatý sprievodný program s prezentáciami strojov, videami aj s užitočnými prednáškami. Touto cestou Vás srdečne pozývame!

V uskutočnení tohto veľkolepého dňa nám nebude brániť ani nepriaznivé počasie, nakoľko sa celé podujatie uskutoční pod veľkým, vykurovaným stanom, s miestami na sedenie a občerstvením.

V prípade účasti na našom podujatí, sa prosím zaregistrujte!

CHCEM SA REGISTROVAŤ NA PODUJATIE

 

 

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

                                                                                       Ing. Zoltán Lampert & kol.